biurka do pracy na stojąco i siedząco

Przy biurku spędzamy większość naszego dnia. Dlaczego nie sprawić, żeby czas ten był dla nas przyjemniejszy a przede wszystkim – zdrowszy. Pracując na stojąco nie tylko praca jest bardziej efektywna, ale także spalasz więcej kalorii i pozbywasz się bólu pleców.

fronty meblowe

Klasa na każdą kieszeń – ręcznie robione fronty z ekologicznego drewna bambusowego dopasowane do systemu meblowego IKEA z serii METOD. Zaprojektuj kuchnię swoich marzeń w kreatorze kuchni IKEA, kup system meblowy z serii METOD a my przygotujemy dla Ciebie idealne fronty. 

blaty i półki

Bambusowe blaty i półki są dużo bardziej wytrzymałe niż drewniane, odporne na uszkodzenia i łatwe w pielęgnacji. Wprowadzenie ich np. do kuchni to doskonały pierwszy krok w stronę rozwiązań wnętrzarskich przyjaznych dla środowiska.

lamele ścienne i sufitowe

Lamele bambusowe to cienkie listewki układane w niewielkich odstępach od siebie, które doskonale sprawdzą się jako element dekoracyjny ściany czy sufitu. Dzięki nim nadasz wnętrzu charakteru i sprawisz, że będzie wyglądało nowocześnie, ale także przytulnie. 

na wymiar

jeśli poszukujesz niestandardowych wymiarów blatów, frontów, ścianek działowych, listew, stopni schodowych i innych – napisz do nas, a otrzymasz indywidualną wycenę.

wycena