Wykonamy dla Ciebie każdy element wyposażenia: blaty kuchenne, łazienkowe, blaty stołowe, fronty do szafek, lamele ścienne i sufitowe, ścianki działowe i wiele innych!

dlaczego my?

Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta. Słuchamy i analizujemy Twoje potrzeby, aby następnie zaproponować najlepsze rozwiązanie. Współpracujemy z indywidualnymi klientami, jak i z dużymi firmami – cenimy na równi każdą relację.

Specjalizujemy się w produkcji elementów z drewna bambusowego. Mając wieloletnie doświadczenie w pracy z tym surowcem dobierzemy odpowiednie dla Twojego projektu rozwiązanie.

Wasze projekty wykonujemy z najlepszej jakości, certyfikowanego surowca, którego jesteśmy bezpośrednim importerem. Współpracujemy z naszym partnerem w Chinach od 2012 roku, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić stabilną jakość.

zobacz, co mówią o nas nasi Klienci

Jakub S.

Potrzebowałem biurka do pracy zdalnej w domu. Zoria daje możliwość wyboru rozmiaru i materiałów, co było ważne, bo nie mam w mieszkaniu zbyt dużo miejsca na 'biuro'. Jakość wykonania super, obsługa klienta też, więc klient bardzo zadowolony 🙂

Kinga R.

Polecam serdecznie!!! Blat przepiękny w 100% spełnia moje oczekiwania. Obsługa na najwyższym poziomie 🙂

Katarzyna W.

Od zawsze marzyła mi się bambusowa, ekologiczna kuchnia – blat, półki, stół. Postanowiliśmy zamówić wszystkie te elementy pod wymiar – wszystko super: jakość, wykończenie i podejście do klienta. Zdecydowanie polecam!

Przemek B.

P. Marek bardzo fachowo podszedł do mojego problemu, opisał kilka rozwiązań wykonania blatu tak, aby wyglądał jak z jednej płyty oraz pomógł mi wybrać najlepsze rozwiązanie. Wykonanie trochę się przeciągnęło w czasie, lecz gdy przyjechałem go obejrzeć przed dostawą efekt przerósł oczekiwania. Biurko przyciąga wzrok i nawet najwięksi malkontenci przyznają, że wygląda świetnie 🙂

Wypełnij nasz krótki formularz wyceny, który pozwoli Ci jak najlepiej opisać Twój projekt. Nie musisz mieć rysunków technicznych — wystarczy podać wymiary lub przesłać później rysunek odręczny.

a może współpraca?

Realizujemy także większe projekty, takie jak przygotowanie elementów pod fit-out biur, przestrzeni publicznych, sklepów. Jeśli reprezentujesz biuro architektoniczne, firmę zajmującą się fit-outem przestrzeni komercyjnych, napisz do nas. Chętnie podejmiemy długofalową współpracę.