W pełni drewniane fronty meblowe dostępne w wielu odcieniach i dostosowane do dowolnych modułów meblowych. Starannie, ręcznie wykonane w naszej pracowni z ekologicznego drewna bambusowego.

Minimalistyczna kuchnia zaprojektowana przez Annę Hartnett.

modele frontów

sun

moon

venus

mars

libra

dostępne odcienie frontów

W swojej ofercie posiadamy drewno bambusowe wertykalne w odcieniu natur i karmel a także drewno bambusowe sprasowane (strand-woven) w odcieniach: natur, karmel, czekolada, tygrys i cortado.

natur (typ: wertykalny)

karmel (typ: wertykalny)

Czy wiesz, że…
Ciemniejsze odcienie drewna bambusowego uzyskuje się w naturalny sposób poprzez obróbkę termiczną drewna, a dokładniej proces karmelizacji cukru, który znajduje się we włóknach bambusa. Im dłużej listewki bambusa poddawane są wysokim temperaturom, tym ciemniejszy kolor uzyskują. Dzięki temu to właśnie cała deska, a nie tylko jej powierzchnia, nabiera pożądanego koloru.

natur (typ: sprasowany)

karmel (typ: sprasowany)

choco (typ: sprasowany)

tygrys (typ: sprasowany)

cortado (typ: sprasowany)

UWAGA:
Bambus to surowiec naturalny, dlatego jego struktura a także odcień w każdej płycie może się nieco różnić. Drewno bambusowe składa się z licznych, sprasowanych ze sobą listewek, każda z nich z kolei – z tysięcy włókien. Stąd też bierze się jego niejednorodna i tym samym wyjątkowa struktura, i to właśnie stanowi o uroku tego drewna. Dlatego kolory płyt bambusowych zaprezentowane na naszej stronie mają charakter jedynie poglądowy . Aby upewnić się, czy odcień Państwu odpowiada, prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznać się z naszym próbnikiem (można go obejrzeć u nas w biurze lub zamówić przez nasz sklep internetowy).

Blaty kuchenne i fronty meblowe drewniane z bambusa wertykalnego w odcieniu karmel.

jak zamawiać?

KROK 1

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego sklepu IKEA lub skorzystania z programu do projektowania kuchni online dostępnego na stronie IKEA, aby zaplanować swoją kuchnię. Doradcy IKEA pomogą Ci narysować i zamówić moduły kuchenne potrzebne do stworzenia Twojej kuchni marzeń. Z kolei jeśli posiadasz już kuchnię, ale chcesz zmienić w niej tylko fronty, prześlij nam ich wymiary.

KROK 2

Kiedy już zdecydujesz się na ostateczny projekt swojej kuchni, prześlij nam swój rysunek wygenerowany w konfiguratorze IKEA wraz z informacją o modelu frontów, ich kolorze, wykończeniu a także czy listewki bambusa mają iść pionowo czy poziomo. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową wycenę. Oczywiście możesz przesłać nam  tylko wymiary frontów, bez rysunków.

KROK 3

Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki lub odbioru, skontaktujemy się z Tobą. Nasz średni czas realizacji zamówienia to ok. 15 dni roboczych. Gdy już otrzymasz swoje zamówienie, instalujesz fronty do modułów kuchennych. Jest to bardzo proste! Fronty mają przygotowane przez nas frezy pod zawiasy, więc do instalacji potrzebujesz jedynie wkrętarki lub śrubokręta.

Fronty drewniane do kuchni Ikea METOD

Stylowe, drewniane fronty do szafek kuchennych oraz blaty sprawią, że wnętrze będzie prezentowało się ciepło i przytulnie. Drewniane fronty kuchenne dostępne są w różnych modelach, dzięki czemu możemy idealnie dopasować fronty do szafek kuchennych Ikea METOD.

Kuchnia – fronty drewniane bambusowe

Fronty bambusowe w połączeniu z jasnymi elementami i drewnianym blatem do kuchni tworzą wyjątkową aranżację – idealną do domu w stylu skandynawskim, industrialnym, lub nowoczesnym. Fronty kuchenne drewniane wykonane z bambusa charakteryzuje wysoka wytrzymałość i odporność na specyficzne warunki panujące w kuchni.

Fronty drewniane na wymiar – indywidualny projekt kuchni

Wykonujemy fronty drewniane na zamówienie, dopasowane do serii mebli Ikea METOD, atakże drewniane fronty szafek kuchennych, łazienkowych. Wśród produktów znaleźć można także dopasowany drewniany blat kuchenny oraz łazienkowy, oraz dekoracyjne lamele, które efektownie oddzielą przestrzeń kuchenną od salonu w mniejszych mieszkaniach.

kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

10 + 3 =

Zoria Group sp. z o.o.

ul. Gajowa 4, 05-075 Warszawa
NIP: 9522167502
REGON: 368226880
KRS: 0000693148

tel. 695409808
email: info@bambusowe.com
numer konta (Nest Bank): 03 1870 1045 2078 1066 2658 0001