Kolekcja wysokiej jakości frontów kuchennych dostępnych w wielu odcieniach i dostosowanych do dowolnych modułów kuchennych. Całość została starannie, ręcznie wykonana w naszej pracowni z ekologicznego drewna bambusowego.

Fronty i blaty kuchenne z bambusa wertykalnego w odcieniu karmel.

modele frontów

basic

subtle

modern

elegant

dostępne odcienie drewna

Naszych klientów zachęcamy do odkrywania zalet naturalnego bambusowego drewna. Oferowane przez nas deski są sprowadzane z chińskich plantacji, które prowadzą w pełni zrównoważoną uprawę tych roślin.

natur (typ: wertykalny)

karmel (typ: wertykalny)

Czy wiesz, że...

Bambusowe drewno posiada wiele zalet – jest twarde, estetyczne oraz łatwe w obróbce. Nasze listwy występują w kilku naturalnych odcieniach: natur, karmel, czekolada, tygrys oraz cortado, które otrzymujemy metodą karmelizowania cukru występującego we włóknach rośliny. Odpowiednio zabezpieczone olejem, woskiem czy lakierem bambusowe drewno będzie przez wiele lat prawdziwą ozdobą domu. Na życzenie klientów podejmujemy się realizacji mebli, zabudowy kuchennej, blatów czy dekoracji z tego naturalnego surowca. 

natur (typ: prasowany)

karmel (typ: prasowany)

czekolada (typ: prasowany)

tygrys (typ: prasowany)

cortado (typ: prasowany)

Uwaga: 

Bambus to surowiec naturalny, dlatego jego struktura a także odcień w każdej płycie może się nieco różnić. Drewno bambusowe ma niejednorodną, wyjątkową strukturę, ponieważ składa się ze sprasowanych ze sobą listewek bambusa i jest to urok tego drewna. Kolory drewna, które zaprezentowane są na naszej stronie są tylko poglądowe, dlatego, aby upewnić się, czy odcień Państwu odpowiada, prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznać się z naszym próbnikiem (można go obejrzeć u nas w biurze lub zamówić przez nasz sklep interentowy). 

Minimalistyczna kuchnia zaprojektowana przez Annę Hartnett.

jak zamawiać?

KROK 1

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego sklepu IKEA lub skorzystania z programu do projektowania kuchni online dostępnego na stronie IKEA, aby zaplanować swoją kuchnię. Doradcy IKEA pomogą Ci narysować i zamówić moduły kuchenne potrzebne do stworzenia Twojej kuchni marzeń. Z kolei jeśli posiadasz już kuchnię, ale chcesz zmienić w niej tylko fronty, prześlij nam ich wymiary.

KROK 2

Kiedy już zdecydujesz się na ostateczny projekt swojej kuchni, prześlij nam swój rysunek wygenerowany w konfiguratorze IKEA wraz z informacją o modelu frontów, ich kolorze, wykończeniu a także czy listewki bambusa mają iść pionowo czy poziomo. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową wycenę. Oczywiście możesz przesłać nam  tylko wymiary frontów, bez rysunków.

KROK 3

Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki lub odbioru, skontaktujemy się z Tobą. Nasz średni czas realizacji zamówienia to ok. 15 dni roboczych. Gdy już otrzymasz swoje zamówienie, instalujesz fronty do modułów kuchennych. Jest to bardzo proste! Fronty mają przygotowane przez nas frezy pod zawiasy, więc do instalacji potrzebujesz jedynie wkrętarki lub śrubokręta.

kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

2 + 2 =

Zoria Group sp. z o.o.

ul. Gajowa 4, 05-075 Warszawa
NIP: 9522167502
REGON: 368226880
KRS: 0000693148

tel. 695409808
email: info@bambusowe.com
numer konta (Nest Bank): 03 1870 1045 2078 1066 2658 0001