Kolekcja wysokiej jakości frontów kuchennych dostępnych w wielu odcieniach i dostosowanych do Twoich szafek IKEA. Całość została starannie, ręcznie wykonana w naszej pracowni z ekologicznego drewna bambusowego.

modele frontów

basic

subtle

modern

elegant

dostępne odcienie drewna

W swojej ofercie posiadamy drewno bambusowe standardowe (wertykalne) w odcieniu natur i karmel a także drewno bambusowe prasowane (super-twarde) w odcieniach: natur, karmel, czekolada, tygrys i cortado.

natur (typ: wertykalny)

karmel (typ: wertykalny)

Czy wiesz, że...

Ciemniejsze odcienie drewna bambusowego uzyskuje się w naturalny sposób poprzez obróbkę termiczną drewna, a dokładniej proces karmelizacji cukru, który znajduje się we włóknach bambusa. Im dłużej listewki bambusa poddawane są wysokim temperaturom, tym ciemniejszy kolor uzyskują. Dzięki temu to właśnie cała deska, a nie tylko jej powierzchni, nabiera docelowego koloru.

natur (typ: prasowany)

karmel (typ: prasowany)

czekolada (typ: prasowany)

tygrys (typ: prasowany)

cortado (typ: prasowany)

Uwaga: 

Bambus to surowiec naturalny, dlatego jego struktura a także odcień w każdej płycie może się nieco różnić. Drewno bambusowe ma niejednorodną, wyjątkową strukturę, ponieważ składa się ze sprasowanych ze sobą listewek bambusa i jest to urok tego drewna. Kolory drewna, które zaprezentowane są na naszej stronie są tylko poglądowe, dlatego, aby upewnić się, czy odcień Państwu odpowiada, prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznać się z naszym próbnikiem (można go obejrzeć u nas w biurze lub zamówić przez nasz sklep interentowy). 

jak zamawiać?

KROK 1

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego sklepu IKEA lub skorzystania z programu do projektowania kuchni online dostępnego na stronie IKEA, aby zaplanować swoją kuchnię. Doradcy IKEA pomogą Ci narysować i zamówić elementy kuchenne potrzebne do zbudowania Twojej kuchni marzeń.

KROK 2

Kiedy już zdecydujesz się na ostateczny projekt swojej kuchni, prześlij nam swój rysunek wygenerowany w konfiguratorze IKEA wraz z informacją o modelu frontów, ich kolorze, wykończeniu a także czy listewki bambusa mają iść pionowo czy poziomo. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową wycenę.

KROK 3

Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki lub odbioru, skontaktujemy się z Tobą. Nasz średni czas realizacji zamówienia to ok. 2 tygodnie. Gdy już otrzymasz swoje zamówienie, instalujesz fronty do modułów kuchennych IKEA zgodnie z instrukcją otrzymaną razem z modułami IKEA. Jest to bardzo proste!

kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

2 + 12 =

Zoria Group sp. z o.o.

ul. Gajowa 4, 05-075 Warszawa
NIP: 9522167502
REGON: 368226880
KRS: 0000693148

tel. 695409808
email: info@bambusowe.com
numer konta (Nest Bank): 03 1870 1045 2078 1066 2658 0001