W pełni drewniane fronty meblowe dostępne w wielu odcieniach i dostosowane do dowolnych modułów meblowych. Starannie, ręcznie wykonane w naszej pracowni z ekologicznego drewna bambusowego.

Fronty i blaty kuchenne z bambusa wertykalnego w odcieniu karmel.

modele frontów

basic

subtle

modern

elegant

dostępne odcienie frontów

W swojej ofercie posiadamy drewno bambusowe wertykalne w odcieniu natur i karmel a także drewno bambusowe sprasowane (strand-woven) w odcieniach: natur, karmel, czekolada, tygrys i cortado.

natur (typ: wertykalny)

karmel (typ: wertykalny)

Czy wiesz, że…
Ciemniejsze odcienie drewna bambusowego uzyskuje się w naturalny sposób poprzez obróbkę termiczną drewna, a dokładniej proces karmelizacji cukru, który znajduje się we włóknach bambusa. Im dłużej listewki bambusa poddawane są wysokim temperaturom, tym ciemniejszy kolor uzyskują. Dzięki temu to właśnie cała deska, a nie tylko jej powierzchnia, nabiera pożądanego koloru.

natur (typ: sprasowany)

karmel (typ: sprasowany)

choco (typ: sprasowany)

tygrys (typ: sprasowany)

cortado (typ: sprasowany)

UWAGA:
Bambus to surowiec naturalny, dlatego jego struktura a także odcień w każdej płycie może się nieco różnić. Drewno bambusowe składa się z licznych, sprasowanych ze sobą listewek, każda z nich z kolei – z tysięcy włókien. Stąd też bierze się jego niejednorodna i tym samym wyjątkowa struktura, i to właśnie stanowi o uroku tego drewna. Dlatego kolory płyt bambusowych zaprezentowane na naszej stronie mają charakter jedynie poglądowy . Aby upewnić się, czy odcień Państwu odpowiada, prosimy przed złożeniem zamówienia zapoznać się z naszym próbnikiem (można go obejrzeć u nas w biurze lub zamówić przez nasz sklep internetowy).

Minimalistyczna kuchnia zaprojektowana przez Annę Hartnett.

jak zamawiać?

KROK 1

Zachęcamy do odwiedzenia najbliższego sklepu IKEA lub skorzystania z programu do projektowania kuchni online dostępnego na stronie IKEA, aby zaplanować swoją kuchnię. Doradcy IKEA pomogą Ci narysować i zamówić moduły kuchenne potrzebne do stworzenia Twojej kuchni marzeń. Z kolei jeśli posiadasz już kuchnię, ale chcesz zmienić w niej tylko fronty, prześlij nam ich wymiary.

KROK 2

Kiedy już zdecydujesz się na ostateczny projekt swojej kuchni, prześlij nam swój rysunek wygenerowany w konfiguratorze IKEA wraz z informacją o modelu frontów, ich kolorze, wykończeniu a także czy listewki bambusa mają iść pionowo czy poziomo. W odpowiedzi otrzymasz od nas szczegółową wycenę. Oczywiście możesz przesłać nam  tylko wymiary frontów, bez rysunków.

KROK 3

Gdy Twoje zamówienie będzie gotowe do wysyłki lub odbioru, skontaktujemy się z Tobą. Nasz średni czas realizacji zamówienia to ok. 15 dni roboczych. Gdy już otrzymasz swoje zamówienie, instalujesz fronty do modułów kuchennych. Jest to bardzo proste! Fronty mają przygotowane przez nas frezy pod zawiasy, więc do instalacji potrzebujesz jedynie wkrętarki lub śrubokręta.

kontakt

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub pytań, zapraszamy do kontaktu. Chętnie pomożemy!

7 + 3 =

Zoria Group sp. z o.o.

ul. Gajowa 4, 05-075 Warszawa
NIP: 9522167502
REGON: 368226880
KRS: 0000693148

tel. 695409808
email: info@bambusowe.com
numer konta (Nest Bank): 03 1870 1045 2078 1066 2658 0001