Blaty stołowe drewniane

Szukasz blatów stołowych drewnianych, które wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, a do tego odznaczają się wysoką trwałością? Zachęcamy do sprawdzenia bambusowych blatów stołowych, które dostępne są w naszym asortymencie. Produkty te cieszą się coraz większą popularnością wśród Klientów. Blaty stołowe z drewna bambusowego to produkty ekologiczne, twarde i odporne na działanie wilgoci.

Oferowane przez nas blaty stołowe z bambusa wykonane zostały z materiałów, które pochodzą ze sprawdzonych i kontrolowanych upraw. Ponadto posiadają certyfikat FSC, co świadczy o tym, że stworzono je z najlepszych gatunków drewna. Klasa emisyjności formaldehydu blatów bambusowych do stołów określana jest na poziomie E1 albo E0. To sprawia, że produkty są całkowicie nieszkodliwe dla człowieka i mogą mieć kontakt z żywnością.

Blaty stołowe na wymiar

Dla osób, które szukają niestandardowych rozwiązań, mamy do zaoferowania blaty stołowe na wymiar. Możesz zamówić u nas blaty o dowolnej wielkości, kształcie i sposobie wykończenia. Personalizacja produktów umożliwia również dopasowywanie ich kolorów do własnych potrzeb i upodobań, a także pozostałych elementów znajdujących się w danym wnętrzu.

Klienci mogą wybierać spośród blatów z bambusowego drewna wertykalnego w odcieniach natur i karmel, a także ze sprasowanego drewna bambusowego w odcieniach czekolada, tygrys, cortado, natur oraz karmel. Dzięki temu każdy może swobodnie dopasować kolor blatu tak, aby całe pomieszczenie wyróżniało się spójną estetyką. Stawiając na nasze blaty stołowe na wymiar z drewna bambusowego, możesz mieć pewność, że podkreślą one piękno każdego mieszkania, domu lub innego budynku.

Dbanie o blaty stołowe z drewna bambusowego

Aby jak najdłużej cieszyć się blatem stołowym z drewna bambusowego, niezbędne jest prawidłowe dbanie o produkt. Jednym z kroków pielęgnacyjnych jest zabezpieczenie blatu naturalnym woskiem, olejem albo lakierem. W tym celu można użyć też bejcy przeznaczonej do bambusa. Takie działanie chroni produkt przed zarysowaniem i poplamieniem. Równie ważne w dbaniu o blat stołowy z drewna bambusowego jest to, by na bieżąco osuszać jego powierzchnię. Należy także pamiętać, aby blatów nie czyścić żrącymi środkami, nie polerować ich papierem ściernym i nie szorować za pomocą szczotki drucianej lub z włosiem tekstylnym. Prawidłowe dbanie o blaty stołowe z bambusowego drewna pozwoli przedłużyć ich żywotność, a dodatkowo będą one się dobrze prezentowały mimo upływu lat.