Blaty do łazienki

Drewniane blaty łazienkowe z bambusa to nie tylko praktyczne wyposażenie, ale także oryginalny element dekoracyjny, który może nadać łazience wyjątkowego charakteru.
Ponieważ pełni ona ważne dla domowników funkcje, projektując wyposażenie łazienki, warto postawić na materiały łączące funkcjonalność z oryginalnym designem. W tym kontekście blaty drewniane łazienkowe na wymiar pozwolą na stworzenie harmonijnego i stylowego wnętrza, które będzie świetnie się prezentować przez wiele lat.

drewniane blaty łazienkowe z bambusa – stylowość inspirowana naturą

W łazience rozpoczynamy i kończymy dzień, dlatego warto zadbać na równi o jej praktyczność oraz estetykę. Jeśli marzy się o trwałym, efektownym i przyjaznym dla środowiska rozwiązaniu, to blat bambusowy do łazienki na wymiar spełni wszystkie oczekiwania. Bambus jest surowcem, który od wieków jest wykorzystywany w różnych dziedzinach. Nowoczesne technologie produkcji sprawiają, że bez przeszkód można się obecnie cieszyć jego naturalnym pięknem również w łazience.
Nasze blaty drewniane do łazienek pochodzą z kontrolowanych upraw w środkowych Chinach i posiadają certyfikat FSC. Dzięki temu możemy zapewnić naszym Klientom blat łazienkowy drewniany z bambusa najwyższej jakości.

blaty łazienkowe na wymiar – idealne dopasowanie do Twoich potrzeb

Przywiązujemy ogromną wagę do tego, by każdy oferowany przez Zoria Group drewniany blat łazienkowy spełniał najwyższe standardy. Z tego względu prezentowane na naszej stronie internetowej blaty drewniane do łazienki posiadają klasę emisji formaldehydu E1 lub E0. Pozostają bezpieczne dla użytkowników i nie wydzielają szkodliwych ilości formaldehydu. To ważne zwłaszcza gdy blat ma kontakt z wodą i produktami higienicznymi. Bambus jest materiałem odpornym na wilgoć. Co więcej: dzięki jego porowatej budowie blaty łazienkowe drewniane nie odkształcają się jak inne analogiczne wyroby powstające z powszechnie stosowanych gatunków drewna. W wyniku tego drewniane blaty łazienkowe z bambusa świetnie spełniają swoje funkcje w pomieszczeniach o dużej wilgotności.
Dodatkowym atutem naszej oferty jest dostarczanie Klientom blatu drewnianego łazienkowego na wymiar. Opcja personalizacji umożliwia dobór rozmiaru, koloru materiału oraz rodzaju wykończenia do wystroju i wymagań konkretnej łazienki.
Zapraszamy do zapoznania się z pełną gamą naszych drewnianych blatów łazienkowych. Dzięki nim łazienka stanie się miejscem, gdzie funkcjonalność łączy się z egzotyczną estetyką i odzwierciedla piękno natury.