Blaty do kuchni

Blaty drewniane kuchenne cieszą się coraz większą popularnością wśród osób poszukujących trwałych i zarazem przyjaznych dla środowiska rozwiązań do swoich kuchni. Spośród dostępnych na rynku materiałów bambus, jako surowiec do produkcji oryginalnego blatu kuchennego, to drewno wyróżniające się mnogością zalet. Każdy nasz blat kuchenny bambusowy na wymiar stanowi doskonałe połączenie estetyki, funkcjonalności oraz ekologiczności.

blat kuchenny bambusowy z surowca na miarę Twoich potrzeb!

Jeśli poszukuje się wytrzymałego, estetycznego i jednocześnie ekologicznego rozwiązania do swojej kuchni, bambusowy blat drewniany kuchenny będzie znakomitym wyborem. Bambus jest rośliną wykorzystywaną od wieków i pełniącą ważną rolę w różnych dziedzinach. Jedną z nich jest wytwarzanie blatu kuchennego drewnianego na wymiar z myślą o odbiorcach ceniących nietuzinkowość.
Starannie dobrany asortyment Zoria Group to szeroki wachlarz produktów, dzięki którym stworzy się kuchnię marzeń, dostosowaną do własnych potrzeb oraz preferencji. Nasze płyty bambusowe, z których powstają kuchenne blaty drewniane, pochodzą z kontrolowanych upraw w środkowych Chinach i posiadają certyfikat FSC. Dzięki temu możemy dostarczyć naszym Klientom blat do kuchni drewniany najlepszego gatunku.
Warto również podkreślić, że wszystkie nasze produkty, w tym kuchenny blat drewniany, wykazują klasę emisji formaldehydu E1 lub E0. Oznacza to, że są bezpieczne dla człowieka i nie wydzielają szkodliwych ilości formaldehydu. Z tego względu bambusowy blat drewniany do kuchni świetnie sprawdza się w charakterze elementu spełniającego wymogi wyrobu, który ma kontakt z żywnością.

 

blat kuchenny na wymiar – Twoja kuchnia, Twoje wybory!

W Zoria Group oferujemy naszym Klientom możliwość personalizacji wybranych przez nich produktów. Nasza paleta blatów kuchennych drewnianych na wymiar pozwala na dopasowanie rozmiaru, koloru materiału oraz rodzaju wykończenia. Dzięki temu prezentowane w naszym sklepie drewniane blaty kuchenne wychodzą naprzeciw rozmaitym oczekiwaniom, wspaniale dopasowując się do wystroju oraz wymagań danego pomieszczenia.
Wybierając nasze blaty drewniane do kuchni, wprowadzi się do niej unikatową estetykę oraz zyska produkt wyróżniający się wytrzymałością i długą żywotnością. Zachęcamy do odkrycia niezwykłej elegancji i funkcjonalności bambusa!