Blat do biurka na wymiar

W trakcie tworzenia aranżacji pokoju dla dziecka lub domowego gabinetu ważną sprawą jest wybranie odpowiedniego blatu do biurka. Powinien on dobrze się prezentować i być funkcjonalny. W naszej ofercie dostępne są wysokiej jakości blaty biurkowe, które stanowią połączenie ciekawej, niepowtarzalnej estetyki oraz praktyczności. Sprzedawane przez nas produkty wykonane zostały z bambusa. Dzięki temu są całkowicie ekologiczne, a przy tym wytrzymałe i odporne na wilgoć. Ich niewątpliwym atutem jest to, że charakteryzują się klasą higieniczności E1. To oznacza, iż mogą one mieć styczność z jedzeniem.

Dla osób, dla których najważniejsze są niestandardowe rozwiązania, mamy do zaoferowania blaty do biurka na wymiar. Wybierając tę opcję, decydujesz nie tylko o rozmiarze produktu, lecz również jego odcieniu, a nawet sposobie wykończenia. To sprawia, że blat będzie idealnie dopasowany do potrzeb użytkownika, a także jego upodobań estetycznych.

biurko regulowane

blaty na biurko w wielu odcieniach

Dostępne w naszej ofercie blaty na biurko mają rozmaite kolory. Dużą popularnością cieszą się produkty wykonane z bambusowego drewna wertykalnego w odcieniach natur i karmel. Równie ciekawie prezentują się także pozostałe blaty biurek na wymiar, które zostały wyprodukowane ze sprasowanego drewna bambusowego. W tym przypadku Klienci mają do wyboru barwy natur, karmel, choco, tygrys oraz cortado.

Przy wyborze konkretnego odcienia należy mieć na uwadze to, że drewno bambusowe to naturalny materiał, zatem kolory poszczególnych blatów mogą się nieco różnić od siebie. Jednak niezależnie od tego, jaką opcję wybiorą Klienci, gwarantujemy, że wszystkie nasze produkty wyróżniają się ponadprzeciętnym wyglądem i dobrze prezentują się w każdym wnętrzu.

pielęgnacja blatów do biurka z bambusa

Użytkownicy blatów do biurka z drewna bambusowego powinni pamiętać o ich regularnej pielęgnacji. W tym celu zalecamy zabezpieczyć je lakierem, olejem lub naturalnym woskiem. Impregnacja blatów na biurko chroni je przed wilgocią, poplamieniem i zarysowaniem. Kolejną ważną rzeczą w pielęgnacji naszych produktów jest to, aby ich powierzchnia była osuszana na bieżąco.

Aby zachować ładny wygląd bambusowych blatu biurka na wymiar, niewskazane jest polerowanie ich za pomocą papieru ściernego lub drucianej szczotki oraz czyszczenie powierzchni żrącymi środkami. W ten sposób możesz doprowadzić do zniszczenia produktu. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o blatach do biurka na wymiar oferowanych przez naszą firmę, zapraszamy do kontaktu.