biurko elektryczne z regulacją wysokości

elektryczne biurko

bambusowe biurko, które pokochasz

Przy biurku spędzasz większość swojego dnia. Dlaczego nie sprawić, żeby czas ten był przyjemniejszy? Nasza rama biurka do komputera, dzięki teleskopowej poprzeczce jest kompatybilna z każdym rozmiarem blatu. Spokojnie zmieści blat o długości do 2 metrów i głębokości 1 metra! Rama podnosi się aż do 128 cm, a panel sterowania może zapamiętać do 4 zapisanych wysokości dostosowanych do twoich potrzeb.

Rama biurka dostępna jest w 2 kolorach: czarnym i białym.

Dostosuj wysokość do swoich potrzeb. Biurko podnosi się aż do 128 cm. Dzięki panelowi sterowania z funkcją pamięci możesz wygodnie zapisać do 4 wysokości biurka.

Odkryj wyjątkowo płynny system start&stop, który sprawia, że biurko jest jeszcze bardziej stabilne podczas poruszania się w górę i w dół z prędkością 38 mm / s.

Dzięki wzmocnionej konstrukcji teleskopowej poprzeczki i 3-kolumnowej budowie nóg, biurko jest stabilne i nie chwieje się przy pracy na wyższej wysokości w porównaniu do modeli 2-kolumnowych. 

Biurko wyposażone zostało w inteligentny czujnik z systemem antykolizyjnym zapobiegający przewróceniu się biurka przy automatycznym obniżaniu. Biurko natychmiast zatrzyma się, gdy napotka pod sobą przeszkodę.

Dwa oddzielne silniki są w stanie udźwignąć do 100kg ciężaru i gwarantują niską awaryjność w porównaniu do jednosilnikowych modeli. Mimo dużej mocy, emitują delikatny dźwięk poniżej 45db.

Jesteśmy pewni jakości naszych ram, dlatego udzielamy 2 lata gwarancji na ramy, silniki i elektronikę. W okresie gwarancji niezwłocznie wymienimy wadliwą część na nasz koszt.

stelaż w kolorze czarnym

stelaż w kolorze białym

ekologiczne bambusowe blaty

Wykonane w 100% z naturalnego, ekologicznego drewna bambusowego, którego kolor uzyskuje się poprzez naturalny proces karmelizacji. Nasze blaty pokrywamy trwałym, matowym lakierem lub naturalnym olejem. Rozmiary blatu można dostosować do własnych potrzeb. Istnieje również możliwość wycięcia otworu na kable czy innej, dowolnej personalizacji blatu.

elektrycznie regulowane biurko

dostępne odcienie blatów

W naszej ofercie znalazło się drewno bambusowe wertykalne oraz prasowane w pięknych i naturalnych odcieniach: natur, karmel, czekolada, tygrys i cortado.

blat bambus natur

natur (typ: wertykalny)

blat bambus karmel

karmel (typ: wertykalny)

Czy wiesz, że…

Rodzaje drewna różnią się między sobą twardością oraz wyglądem. Wydobywanie barwy polega na karmelizowaniu cukru, który znajduje się we włóknach bambusa. Drewno poddawane wysokim temperaturom powoli ciemnieje. Listewki zmieniają barwę na całej długości i szerokości, w przeciwieństwie do innych drewnianych desek, których zmiana koloru dotyczy tylko powierzchni. Polecane przez nas klejonki i sklejki wielowarstwowe wykonujemy z certyfikowanego drewna. 

bambus natur

natur (typ: prasowany)

bambus karmel

karmel (typ: prasowany)

blat bambus czekolada

czekolada (typ: prasowany)

blat bambus tygrys

tygrys (typ: prasowany)

blat bambus cortado

cortado (typ: prasowany)

nowoczesne biurka do pracy na stojąco

Oferowane przez nas biurka do pracy na stojąco to rozwiązanie, które docenią wszystkie osoby stawiające na nowoczesność i wygodę. Wyróżnia je płynność działania, stabilność oraz niezawodność. Oprócz tego każde nasze biurko do pracy stojącej zostało wyprodukowane z najlepszych jakościowo materiałów, co przekłada się na wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie korzystania z nich. Wszystkie te cechy sprawiają, że biurka z elektryczną regulacją wysokości są coraz chętniej wybierane przez Klientów.

Biurko to nieodłączne wyposażenie każdego biura, jednak nie tylko. Coraz więcej osób pracuje również zdalnie, najczęściej z domu, dlatego mebel ten może być wykorzystywany także w prywatnych mieszkaniach. Pracownicy spędzają przy nim dużo czasu, więc biurko do komputera powinno być przede wszystkim wygodne i ergonomiczne. W naszej ofercie znajduje się m.in. biurko bambusowe, które z powodzeniem można wykorzystać zarówno w biurze, jak i w domu.

biurko z bambusa do każdego wnętrza

Tym, co wyróżnia oferowane przez nas bambusowe biurka jest przede wszystkim wysoka jakość ich wykonania. Co więcej, bambus to niezwykle efektowny materiał, więc będzie świetnie prezentował się w każdym pomieszczeniu. Naturalny oraz wytrzymały blat z powodzeniem sprawdzi się do pracy biurowej, ale jednocześnie będzie estetycznym dodatkiem we wnętrzu. Proponujemy elektrycznie regulowane biurko bambusowe, które świetnie sprawdzi się także do pracy na stojąco. Wszystko dzięki możliwości dopasowania wysokości blatu do własnych potrzeb.

Elektryczne biurko umożliwia pracę na siedząco lub stojąco, dzięki czemu eliminuje problemy z przeciążeniem przy długiej pracy za biurkiem.

dopasowanie wysokości blatu biurka do pracy stojącej

Zanim wybierzesz konkretne biurko do pracy stojącej, wcześniej sprawdź, na jakiej wysokości powinien znajdować się blat roboczy, abyś mógł swobodnie wykonywać swoje obowiązki. W przypadku osób, które mają około 170 cm wzrostu zaleca się korzystanie z biurek o wysokości 72-75 cm. Z kolei wyższym osobom łatwiej będzie pracować przy biurku, którego blat będzie znajdował się na wysokości od 80 do 85 cm. Jeżeli z jednego biurka do pracy na stojąco będzie korzystało kilka osób o różnym wzroście, wówczas warto wyposażyć się w produkt z możliwością regulacji.

Twoje ulubione biurko czeka!

kup teraz

zalety pracy na stojąco:

  • spalanie kalorii oraz ruch, pozwalający utrzymać ciało w lepszej formie niż w czasie pracy siedzącej;
  • szybsze i efektywniejsze wykonywanie zadań;
  • pozytywne oddziaływanie tej pozycji na kręgosłup;
  • większe skupienie na zadaniu, mniejsza senność w ciągu dnia.

jak wybrać biurko do pracy na stojąco?

Ergonomia w pracy jest bardzo ważna. Polega ona na przystosowaniu mebli oraz urządzeń biurowych do pracy, uwzględniając jednocześnie osobiste predyspozycje człowieka. Decydując się na biurko do pracy na stojąco, warto zwrócić uwagę na to, czy ma ono opcję regulacji wysokości. Dzięki temu możliwe jest dopasowanie mebla do swojego wzrostu, co znacznie wpływa na wygodę, a jednocześnie pozwala zadbać o własne zdrowie.

Proponujemy regulowane biurko elektryczne do pracy na stojąco wykonane z bambusa, które można podnosić i obniżać do odpowiedniej wysokości.

biurko elektryczne w naszej ofercie

Jeśli poszukujesz wyjątkowego biurka do pracy na stojąco, proponowany przez nas model z bambusa będzie idealnym wyborem. Zapewniamy możliwość wyboru rozmiaru oraz koloru blatu i nóg, dzięki czemu otrzymujesz mebel dopasowany do indywidualnych oczekiwań oraz potrzeb.

biurko do pracy na stojąco